Sękowo 59, 64-300 Nowy Tomyśl
pon - pt 8:00 do 16:00 (biuro)
EN DE CN
Elektro-Akcja!

Dlaczego warto zbierać i wspierać?

Nasza firma od wielu lat współpracuje z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi, z którymi organizowała zbiórki elektroodpadów. W styczniu 2023 oficjalnie wystartowaliśmy z programem Elektro-Akcja!, który jest skierowany właśnie do OSP. Jesteśmy również otwarci na współpracę z innymi nieprofesjonalnymi zbierającymi – Kołami Gospodyń Wiejskich, Kołami Rolniczymi, czy też klubami sportowymi.

Jak to działa w praktyce? Podmioty te podpisują umowę z Elektrorecykling S.A. i organizują zbiórkę sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego w swojej miejscowości. Gdy uzbierają wystarczającą ilość elektrośmieci, zgłaszają odbiór do naszej firmy. Następnie umówiony wcześniej transport zabiera elektrośmieci i waży je w naszej siedzibie. Po sprawdzeniu tonażu i dopełnieniu wszelkich formalności, otrzymują na konto pieniądze za zebrane elektroodpady na działania statutowe lub inne aktywności.

Ale to nie wszystko! Oprócz wsparcia finansowego współpracujące z nami organizacje mogą jeszcze liczyć na:

Jak dołaczyć do naszej akcji?

Nic prostszego! Aby dołączyć do programu Elektro-Akcja! skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Uzyskasz tam szczegółowe informacje o zasadach współpracy, wzór umowy oraz aktualne stawki za zebrane odpady.

Zapraszamy do kontaktu